ERFARENHET OCH PASSION

På Smoy förhåller vi oss till vårt arbete med kreativ passion och den precision som krävs för detaljer. Vi kan noga lyssna och satsar på att förstå våra kunders behov. Vi hjälper och sparrar varandra, vilket återspeglas i en positiv arbetsglädje även för våra kunder.

Vårt uppdrag är att förenkla marknadsföringens komplexa trendtermer samt digitalt tal till begripliga och konkreta praktiska åtgärder. Av oss vågar man alltid fråga.

Mia Selroos-Palmgren

Mia Selroos-Palmgren
Client director
+358 (0)40 824 0005
mia.selroos-palmgren@smoy.com

Mika Kautto

Mika Kautto
AD, freelancer
mika.kautto@smoy.com

Marke Kaikkonen

Marke Kaikkonen
AD, freelancer
marke.kaikkonen@smoy.com

Marikki Vasantola

Marikki Vasantola
Graphic Designer
+358 (0)40 411 0720
marikki.vasantola@smoy.com

Marianne Haanperä

Marianne Haanperä
Graphic Designer, Producer
+358 (0)50 529 8772
marianne.haanpera@smoy.com

Heidi Nurmi

Heidi Nurmi
Graphic Designer, freelancer

Anne Kuusela

Anne Kuusela
Concept Designer, copywriter,
freelancer
anne.kuusela@smoy.com

Emmi Nieminen
Junior Graphic Designer
emmi.nieminen@smoy.com

Matilda Paananen
Junior Graphic Designer
matilda.paananen@smoy.com

Nanna Rusthollkarhu

Nanna Rusthollkarhu
Translator (GER, SWE, ENG)

Dani Raatikainen

Dani Raatikainen
Web Developer

Sinä?
Etsimme jatkuvasti suunnittelijoita
ja harjoittelijoita.
Laita hakemus tulemaan:
maria.blomberg@smoy.com