Kokemusta ja intohimoa

Monipuolisuudestamme ja pitkästä kokemuksestamme on sinulle takuulla hyötyä. Pureudumme mielellämme markkinoinnin haasteisiisi. Meillä on tapana tehdä monimutkaisista asioista yksinkertaisempia.

Me Smoyssa suhtaudumme työhömme luovalla intohimolla ja yksityiskohtien vaatimalla tarkkuudella. Osaamme kuunnella tarkalla korvalla ja panostamme asiakkaiden tarpeiden ymmärtämiseen. Autamme ja sparraamme toisiamme, ja se näkyy positiivisena tekemisen meininkinä myös asiakkaillemme.

Tehtävämme on yksinkertaistaa monimutkaiset markkinoinnin trenditermit ja digipuhe ymmärrettäviksi ja konkreettisiksi käytännön toimenpiteiksi. Meiltä uskaltaa aina kysyä.

Hanna Haavisto
Creative Lead, AD
+358 (0)50 307 9661
hanna.haavisto@smoy.com

Essi Kovalainen
Project Manager

+358 (0)40 838 2625
essi.kovalainen@smoy.com

Mika Kautto

Mika Kautto
AD, freelancer
mika.kautto@smoy.com

Marke Kaikkonen

Marke Kaikkonen
AD, freelancer
marke.kaikkonen@smoy.com

Marikki Vasantola
Graphic Designer
+358 (0)40 411 0720
marikki.vasantola@smoy.com

Heidi Nurmi

Heidi Nurmi
Graphic Designer, freelancer

Anne Kuusela

Anne Kuusela
Concept Designer, copywriter,
freelancer
anne.kuusela@smoy.com

Emmi Nieminen
Graphic Designer

Matilda Paananen
Graphic and Motion Designer
matilda.paananen@smoy.com

Dani Raatikainen

Dani Raatikainen
Web Developer

Sinä?
Etsimme jatkuvasti suunnittelijoita
ja harjoittelijoita.
Laita hakemus tulemaan:
maria.blomberg@smoy.com

Miksi Smoy
  • Meillä on kokemusta ja näkemystä
  • Olemme rohkeasti luova
  • Saat mutkatonta palvelua