Kokemusta ja intohimoa

Monipuolisuudestamme ja pitkästä kokemuksestamme on sinulle takuulla hyötyä. Pureudumme mielellämme markkinoinnin haasteisiisi. Meillä on tapana tehdä monimutkaisista asioista yksinkertaisempia.

Me Smoyssa suhtaudumme työhömme luovalla intohimolla ja yksityiskohtien vaatimalla tarkkuudella. Osaamme kuunnella tarkalla korvalla ja panostamme asiakkaiden tarpeiden ymmärtämiseen. Autamme ja sparraamme toisiamme, ja se näkyy positiivisena tekemisen meininkinä myös asiakkaillemme.

Tehtävämme on yksinkertaistaa monimutkaiset markkinoinnin trenditermit ja digipuhe ymmärrettäviksi ja konkreettisiksi käytännön toimenpiteiksi. Meiltä uskaltaa aina kysyä.

Mia Selroos-Palmgren

Mia Selroos-Palmgren
Client director
+358 (0)40 824 0005
mia.selroos-palmgren@smoy.com

Mika Kautto

Mika Kautto
AD, freelancer
mika.kautto@smoy.com

Marke Kaikkonen

Marke Kaikkonen
AD, freelancer
marke.kaikkonen@smoy.com

Marikki Vasantola

Marikki Vasantola
Graphic Designer
+358 (0)40 411 0720
marikki.vasantola@smoy.com

Marianne Haanperä

Marianne Haanperä
Graphic Designer, Producer
+358 (0)50 529 8772
marianne.haanpera@smoy.com

Heidi Nurmi

Heidi Nurmi
Graphic Designer, freelancer

Anne Kuusela

Anne Kuusela
Concept Designer, copywriter,
freelancer
anne.kuusela@smoy.com

Emmi Nieminen
Junior Graphic Designer
emmi.nieminen@smoy.com

Matilda Paananen
Junior Graphic Designer
matilda.paananen@smoy.com

Nanna Rusthollkarhu

Nanna Rusthollkarhu
Translator (GER, SWE, ENG)

Dani Raatikainen

Dani Raatikainen
Web Developer

Sinä?
Etsimme jatkuvasti suunnittelijoita
ja harjoittelijoita.
Laita hakemus tulemaan:
maria.blomberg@smoy.com

Miksi Smoy
  • Meillä on kokemusta ja näkemystä
  • Olemme rohkeasti luova
  • Saat mutkatonta palvelua